Widget Image
Morozov Agency

Morozov Agency. Брендинг. Реклама. Дизайн упаковки, логотипу. Зйомка реклами та рекламних відеороликів.


Україна, м. Львів, вул. Заводська, 31
+38 067 679 00 10
imgetlancer@gmail.com

Слідкуйте за нами

01 Video production. Commercial

Зйомка реклами починаючи від сценарію до готового рекламного ролика та запуску його ротації в соцмережах чи на ТБ. Знімальна група із фахівців своєї справи режисера, операторів, звукорежисерів, візажистів, гримерів, освітлювачів, графічних дизайнерів. Зйомки в нашій студії у м. Львів та в будь-якому куточку країни.

02 Promo Video

Зйомка промороликів, корпоративних відео та вірусних відео. Зйомка такого відео планується так, щоб якомога краще показати яісні чи кількісні ознаки вашої компанії, продукту чи послуги. Це рекламний контент, який ви зможете використовувати у корпоративних цілях та для демонстрації своїх можливостей.

03 VIRAL VIDEO

Це контент призначений до надзвичайного рекламного каналу - соціальних мереж. Після перегляду якого, вам хочеться натиснути кнопку ``поширити``, лайкнути чи навіть поставити dislike. Ціль - використати якомога більше безплатних показів (оскільки за репости ви не платите). А репост - це не що інше як ``рекомендація друга``, що може бути краще?

  • MOROZOV agency
  • MOROZOV agency

Що ми робимо для вас?

Рекламний ролик – це не просто відео. Це інструмент досягнення поставлених цілей. Крапка.

Визначаємо цілі.

Визначаємо чого саме ми хочемо досягнути рекламним роликом. Охоплення аудиторії, підвищення іміджу, ознайомлення з продуктом?

Стратегія. Сценарій. Ідея.

Обираємо рекламні методи, якими можна досягнути найкращого ефекту. Генеруємо ідеї. Прописуємо “продажний” сценарій.

Продукуємо “смачну” картинку.

Pre-продакшн. Vlasne-продакшн. Post-продакшн. І все на найвищому рівні: професійною командою на професійну техніку. Реклама має виглядати краще ніж реальність.

1

Знімаємо лише рекламу.

Ми фанатіємо, цікавимось та працюємо суто у рекламній сфері. Тому якщо вам необхідно саме рекламний ролик, який приность результат - вам до нас.

2

Під ключ.

Ми ведемо проект від ідеї (якщо у вас їх немає) і до готового відеоролика.
Команда Morozov Agency забезпечую весь процес зйомки рекламного ролика.

3

Професійна команда.

Продюсер, режисер, оператор постановник, оператор, оператор дрону, візажист, стиліст, звукорежисер, кастинг менеджер, режисер монтажу, адміністратор майданчику, колорист... Це все наші фахівці.

4

Комплексно.

Morozov Agency додатково забезпечить супровід відеоконтенту необхідними графічними матеріалами для комплексної рекламної компанії (біллборди, кі-віжуали, постери, банери, тощо)

5

Конкурентна ціна.

Так. Правильний рекламний відеоролик коштує не дешево, але якщо він правильний він економить бюджет рекламної компанії, оскільки ефективніше працює. Навіщо знімати дешевий ролик а потім витрачати значні суми на його показ? Риторичне питання.

Попрацюємо?